Koncertai
KONCERTŲ ARCHYVAS

SARAH BRIGHTMAN

Data: 2014-02-22
Vieta: Žalgirio Arena, Kaunas

SARAH BRIGHTMAN

DREAMCHASER

WORLD TOUR

 

2014 vasario 20d. Arena Riga, Riga

2014 vasario 22d. Žalgirio Arena, Kaunas

 

Po beveik 10 metų į Lietuvą grįžta viena garsiausių pasaulio dainininkių – Sarah Brightman. Vienintelis operos ir pop muzikos scenos dievaitės koncertas numatytas 2014 m. vasario 22 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje. Šį kartą dainininkė pristatys savo naujausią albumą „Dreamchaser“, skirtą kosminei tematikai.

Sarah Brightman pasaulinė sėkmė yra unikali. Savo tobulu sopranu ji pavergė klausytojų širdis 1981 m. miuzikle „Katės“, kurį sukūrė jos buvęs vyras, garsus britų kompozitorius Andrew Lloyd Webber. Specialiai jai buvo sukurtas ir kitas garsus miuziklas „Operos fantomas“. Tačiau platininis ir pasaulinis prasiveržimas – tai 1997 m. išleistas albumas „Time To Say Goodbye“, kuris buvo parduotas 3 milijonų kopijų tiražu, užkariavo JAV topų viršūnes ir išsilaikė ten net 35 savaites bei tapo platininiu 21 pasaulio šalyje. Titulinis singlas, atliktas duetu su Andrea Bocelli „Time To Say Goodbye“ buvo parduotas daugiau nei 5 milijonų kopijų tiražu visame pasaulyje ir tapo daugiausiai parduotu singlu Vokietijos muzikos istorijoje.

Jos balsas, tarsi akinantis saulės spindulys - kibirkščiuojantis, žėrintis įvairiomis spalvomis, užburiantis. Sarah Brightman yra pasaulinis fenomenas. Jos įspūdingi albumai: „Dive“, „Time To Say Goodbye“, „Eden“, „La Luna“ ir „Sarah Brightman: Classics“, „Harem“ ir kiti buvo parduoti daugiau nei 20 milijonų kopijų tiražu visame pasaulyje, o  teatrališki ir kerintys koncertai jaudino ir žavėjo šimtus milijonų klausytojų ir TV žiūrovų. Per savo karjerą Sarah Brightman dainavo kartu su Jose Carreras, Placido Domingo, Andrea Bocelli ir kitais žymiais dainininkais bei pelnė daugiau kaip 180 auksinių bei platininių apdovanojimų daugiau kaip 40 pasaulio šalyse.

Daugelis iki šiol prisimena 2004 m. Vilniuje vykusį S.Brightman šou „Haremas“ – šis koncertas iki šiol laikomas vienu įspūdingiausių visų laikų koncertų Lietuvoje, jį „Sportimos“ arenoje stebėjo daugiau kaip 5000 žiūrovų. Paskui ne sykį buvo bandyta prisikviesti dainininkę į mūsų šalį, tačiau po ilgų derybų pavyko tik dabar. Ir ne veltui, nes kitos progos gali tekti palaukti: 53-jų metų britų dainininkė po šio pasaulinio gastrolinio turo ketina pradėti ruoštis skrydžiui į Tarptautinę kosminę stotį (TKS). S.Brightman jau gavo rusų kosmonautikos agentūros „Roskosmos“ pritarimą ir jei planai išsipildytų, atlikėja taptų pirmąja garsenybe - kosmoso turiste per pastaruosius metus.

Albumas „Dreamchaser“ – toks pat lengvas ir orinis, alsuojantis ramybe ir leidžiantis patirti nesvarumo būseną. Vienu ryškiausių scenografijos akcentu taps gigantiškas 164 kv. Metrų, ypač aukštos rezoliucijos, LED ekranas. Šis albumas ir naujas šou jau vadinamas dar vienu S.Brightman šedevru, kurį privalu išgirsti ir pamatyti kiekvienam kokybiškos muzikos gerbėjui.

Bilietais prekiauja BILIETŲ PASAULIS

 

 

 

 

Komentuok: