Koncertai
KONCERTŲ ARCHYVAS

ARENA MOTOR SHOW 2014

Data: 2014-04-13
Vieta: Žalgirio Arena, Kaunas

DIDŽIAUSIAS AUTOMOBILIŲ SPORTO RENGINYS UŽDAROJE ERDVĖJE

ARENA MOTOR SHOW 2014

2013 m. kovo mėn. 16 d., pirmą kartą Lietuvoje, Kauno "Žalgirio" arenoje, įvyko Auto Sporto Fanas Asociacijos orgnizuojamas uždarų erdvių „slydimo šonu“ šou. Per trijų valandų trukmės renginį buvo galima išvysti ne tik siautėjančius „Drift“ automobilius, bet ir kitų automobilių sporto sričių atstovus, besismaginančius po didžiausios Lietuvoje esančios arenos stogu.

Šį kartą mes siūlome dar geresnį ir didesnį renginį po „Žalgirio“ arenos stogu „Arena Motor Show“

   

  • Daugiau nei 9000 arklio galių po “Žalgirio” arenos stogu!
  • Top 16 geriausių Europos drifterių su įspūdingais drifto bolidais, kurių variklių galia nuo 400 iki 1000 arklio galių!
  • TUNING SHOW! Galėsite susipažinti ne tik su naujausiomis tiuningo madomis, bet ir įsitikinti, kad automobilis gali būti ne vien tik susisiekimo priemonė, bet ir didžiulis savo šeimininko pasididžiavimas.
  • Garsiausių Lietuvos ralio automobilių ir motociklų pasirodymai bei netikėtos kovos tarp “ralistų ir drifterių".

 

Tai - unikalus renginys, kuriame žiūrovai turės galimybę pamatyti drift sportui paruoštus dažnai keliuose sutinkamus ir puikiai pažįstamus Nissan, Lexus bei BMW automobilius. Kiekvienas galės išsirinkti savo favoritą, kai pasirodymų metu bolidų vairuotojai, slysdami šonu, parodys savo talentą ir įgūdžius, tuo pačiu demonstruodami savo bolido gebėjimus trasą įveikti kuo tiksliau, gražiau ir teisingiau. Drifto varžybos reikalauja iš vairuotojo maksimalios koncentracijos, mažiausia klaidelė reiškia pralaimėjimą. Nugalėtojų laukia 15.000 Lt prizinis fondas, kas dar labiau skatins sportininkus “spausti iki dugno” !!!

Ir tai dar ne visos staigmenos, kurių gali tikėtis žiūrovai 2014 m. balandžio 13 d. Drifter.lt ir Medusa Concert organizuojamame renginyje po stogu „Arena Motor Show“.

 Bilietais prekiauja BILIETU PASAULIS

 

KARŠČIAUSIOS NAUJIENOS

 

Tarptautinio „Drifto karalių“ klubo susirinkimas vyks Lietuvoje

Balandžio 13-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame „Arena Motor Show“ dalyvauti ketina ne vienos valstybės buvę ir esami „Drifto karaliai“. Lenkija, Suomija, Ukraina, Lietuva – šiose valstybėse lygių neturėję „drifteriai“ 2014-ųjų sezoną atidarys didžiausioje Baltijos šalių uždaroje arenoje.

Juha Rintanenas, Pawelas Trela, Aleksandras Grinchukas, Jakubas Tatara, Andrius Vasiliauskas bei kitos šoninio slydimo varžybose skambančios pavardės bus girdimos ir „Žalgirio“ arenoje. Jie pirmose savo naujojo sezono šoninio slydimo varžybose kausis dėl 15 tūkst. Lt prizinio fondo.

 
Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/gazas/autosportas/tarptautinio-drifto-karaliu-klubo-susirinkimas-vyks-lietuvoje-25-413652#ixzz2x3h97Cfe 

 

Žydrūnas Savickas stos į kovą su 700 AG turinčiu „drifto“ automobiliu

Devyniolika pasaulio rekordų savo kišenėje turintis ir naujų iššūkių nevengiantis galiūnas Žydrūnas Savickas save išbandys dar viename vaidmenyje. Balandžio 13-ą dieną „Žalgirio“ arenoje stipriausiu planetos žmogumi tituluojamas sportininkas bandys įveikti 700 AG išvystantį „drifto“ automobilį, prie kurio vairo sėdės vienas labiausiai patyrusių Lietuvos „drifterių“ Timas Simniška.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/lietuva/zydrunas-savickas-stos-i-kova-su-700-ag-turinciu-drifto-automobiliu-3-411444#ixzz2x3jOVqse

 

TB alyvos dovanoja puikų šansą pasivažinėti DRIFT automobiliu

Daugiau informacijos : www.facebook.com/TB.Baltic

 

 

15min : Savaitgalį „Žalgirio“ arenoje – automobilių sportas

Kauno „Žalgirio“ arenoje balandžio 13-ąją netruks šiai vietai neįprastų garsų. „Arena Motor Show“ renginio metu į didžiausią Baltijos šalyse uždarą areną atvyks ir įvairius pasirodymus rengs kelios dešimtys lenktyninių automobilių, išvystančių tūkstančius arklio galių.


Skaitykite daugiau: 
http://www.15min.lt/naujiena/gazas/autosportas/savaitgali-zalgirio-arenoje-automobiliu-sportas-25-418131#ixzz2yNLvV8i7 

 

 

 

 

 

 

Komentuok: