Koncertai
KONCERTŲ ARCHYVAS

NONONO - ATŠAUKTAS

Data: 2014-11-07
Vieta: Menų fabrikas LOFTAS

ATŠAUKTAS NONONO KONCERTAS

Informuojame, kad atšauktas NONONO koncertas, turėjęs įvykti 2014 metų lapkričio 7 dieną Menų fabrike "Loftas".

Norintieji grąžinti bilietus ir atsiimti sumokėtus pinigus turi kreiptis el. paštu info@bilietupasaulis.lt iki 2014 metų lapkričio 31 dienos.

Oficialus atlikėjų pranešimas: http://www.nononoofficial.com/news/

 

Lapkritį Vilniuje – sparčiai populiarėjantys švedai  NONONO

Lapkričio 7 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ pirmą kartą Lietuvos publikai koncertuos skandinavų electro pop ir urban indie muzikos trijulė „NONONO“. Šiuo pasirodymu koncertinė agentūra „Medusa Concert“ pradeda naują renginių ciklą „Future Stars“, kuriame pasirodys naujos ir perspektyvios muzikos grupės, debiutavusios su didžiulės sėkmės sulaukusiais singlais ir šiuo metu tvirtais žingsniais kopiančios į pasaulinio populiarumo viršūnę.

Agentūra „Medusa Concert“ ir anksčiau Lietuvai pristatydavo mažai žinomus, tačiau sparčiai augančius atlikėjus ir grupes. Po didelio susidomėjimo sulaukusių Imany, „Hurts“, Mika pasirodymų bei dar būsimo Ed Sheeran koncerto buvo nuspręsta sukurti atskirą renginių ciklą, kuris padėtų mūsų publikai geriau susipažinti su ateities geriausiais.

NONONO – sėkmingas prodiuserių ir medicinos seselės projektas

2012 m. pavasarį Stokholme susikūrusią grupę sudaro vokalistė Stina Wäppling bei muzikos prodiuserių duetas Tobias „Astma“ Jimson ir Michael Rocwell. Menininkus supažindino vienas bendras draugas, kai Stina grįžo iš Didžiosios Britanijos, kur trejus metus krimto psichologijos mokslus.

Grupės debiutinis singlas „Pumpin Blood“ pataikė tiesiai į dešimtuką – hitas įsitvirtino Europos ir JAV grojaraščiuose, jis buvo parduotas daugiau kaip 1 mln. kopijų tiražu, o dainos vaizdo klipas internete buvo peržiūrėtas beveik 7 mln. kartų:

Šių metų pavasarį „Warner Music“ išleido debiutinį grupės studijinį albumą „We Are Only What We Feel“, kuriame skamba ne tik superhitas „Pumpin Blood“, bet ir kitos populiarumo sulaukusios „NONONO“ kompozicijos – „Like the Wind“, „Hungry Eyes“ ir kiti. Grupė išsiskiria neįprastais muzikiniais sprendimais ir švelniu savitu skambesiu, kurį puošia šies tiek laužytas moteriškas vokalas.

Bilietai prekyboje nuo rugsėjo 25 d. visose   www.bilietupasaulis.lt   kasose ir internetu.

Prisijunk prie musų FACEBOOK'E ir įsigyk bilietą pirmas už geriausią kainą !!!

Komentuok: