Koncertai
KONCERTŲ ARCHYVAS

APOCALYPTICA

Data: 2015-07-09
Vieta: LDK Valdovų rūmų kiemas, Vilnius

APOCALYPTICA: „Shadowmaker“ turo koncertas

Pirmas renginys kurį norime pristatyti tai charizmatiškų violončelininkų ketvertas iš suomijos APOCALYPTICA. Liepos 9d. jie melomanus džiugins savo aštuntuoju studijiniu albumu „Shadowmaker“, kuris parduotuvių lentynas pasieks š.m. balandžio pabaigoje. 

Po grupės susikūrimo 1993 m. ir po pirmojo albumo „Plays Metallica by Four Cellos“ pasirodymo  „Apocalyptica“ sulaukė tarptautinio pripažinimo ir subūrė didelę savo gerbėjų auditoriją, kurią sudaro sunkiojo metalo šalininkai ir tuo pačiu akademinės muzikos garbintojai. Keturi klasikinės muzikos virtuozai sugebėjo padaryti tai, ko iki šiol nepavyko nė vienai grupei muzikos istorijoje – tyrą, trapų ir grakštų klasikinių styginių skambesį meistriškai supinti su galinga, didinga ir lyriška sunkiojo metalo dvasia. Per daugiau kaip 20-metį grupė surengė per 1000 koncertų ir aplankė daugiau kaip 50 šalių.

 

Bilietus platina

 

 

 

VASAROS MUZIKOS FESTIVALIS LDK VALDOVŲ RŪMŲ KIEME 2015

Šių metų vasarą koncertinė agentūra „Medusa Concert“ rengia išskirtinį vasaros muzikos festivalį išties unikalioje vietoje – nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmų Didžiajame kieme. Prieš keletą metų pačioje Vilniaus širdyje atkurti istoriniai LDK Valdovų rūmai – tai nauja ir prestižinė koncertinė erdvė, tampanti dideliu traukos objektu ne tik vilniečiams, bet ir miesto svečiams iš Lietuvos bei užsienio. Atkurtoji istorinė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rezidencija šiandien vėl virsta Lietuvos valstybės ilgaamžės tradicijos simboliu ir nacionalinio pasididžiavimo objektu, reikšmingu pilietinio auklėjimo, istorinės savimonės ugdymo, kultūrinio paveldo, valstybės reprezentavimo ir kultūros sklaidos centru.

2014m. birželio mėn. čia vykęs Candy Dulfer koncertas parodė, kad ištaigingi Renesansiniai Valdovų rūmai tobulai tinka paties aukščiausio lygio atlikėjų koncertams organizuoti – erdvus nacionalinio muziejaus Didysis kiemas pasižymi puikia akustika ir itin patogia infrastruktūra. Todėl būtent čia 2015 m. vasarą mes planuojame surengti keletos renginių ciklą.
 
Lieherr Šaldytuvai
 

 

Komentuok: