Koncertai
KONCERTŲ ARCHYVAS

RYAN KEEN

Data: 2015-10-17
Vieta: Menų fabrikas LOFTAS

Spalį Vilniuje koncertuos britų atlikėjas Ryan Keen

Bilietai:  


Spalio 17 d. Vilniuje, menų fabrike „Loftas“, savo pirmąjį solinį koncertą Lietuvoje surengs talentingas britų atlikėjas Ryan Keen. Daugiau nei penketą metų sėkmingai kopiantis tarptautinės muzikinės karjeros laiptais, mūsų šalyje šis dainininkas jau yra gerai žinomas ir turintis nemažą gerbėjų būrį. Dėl šios priežasties R.Keen`as buvo pakviestas „apšildyti“ kitos britų superžvaigždės – Edo Sheerano koncertą, vykusį 2015 m. vasario 15 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Lyriškomis dainomis pavergęs daugiau nei 10 tūkstančių arenoje susirinkusių žiūrovų, Ryanas sulaukė didžiulio publikos palaikymo ir tokių triukšmingų ovacijų, lyg jis pats ir būtų pagrindine vakaro žvaigžde. Po koncerto atlikėjas fojė dalino savo atributiką, raitė autografus ir fotografavosi su savo gerbėjais. Šį rudenį mielas ir charizmatiškas R.Keen`as pagaliau rengia savo solinį gastrolių turą Europoje ir jo pasirodymas „Lofte“ spalio 17 d. taps vienintele galimybe dar kartą gyvai išgirsti jo kūrybą Lietuvoje.

Ryan Keen – perspektyvus Anglijos talentas

Ryan`as Keen`as gimė 1987 m. Didžiojoje Britanijoje. Būsimajam dainininkui didelę įtaką padarė Nickas Drake‘as, Ericas Claptonas, BB Kingas, „Buena Vista Social Club“, Johnas Lennonas ir „Coldplay“. Pirmąją savo dainą R.Keenas sukūrė tuomet, kai paskutiniame universiteto kurse nuo širdies nepakankamumo staiga mirė jo draugas. „Jis buvo visiškai sveikas ir tai įvyko taip netikėtai! Aš labai išsigandau ir supratau, koks trapus ir trumpas šis gyvenimas yra“, - prisimena dainininka

Pirmuosius koncertus R.Keen`as rengė pub‘uose, kur jo klausėsi vos 20 žmonių. Vėliau, laimėjęs keletą konkursų, jam pavyko pasirašyti sutartį su leidybos kompanija „Imagem“. 2011 metais atlikėjas buvo pakviestas kartu su tuomet dar tik kylančia žvaigžde E.Sheeran`u surengti bendras gastroles, bet likus trims savaitėms iki turo pradžios R.Keen`as persipjovė dešinės rankos sausgysles, bandydamas atidaryti vyno butelį be kamščiatraukio. Tačiau nepaisant nieko, atkaklus ir kūrybingas menininkas nepraleido šios puikios progos ir gastrolės vis dėlto įvyko.

Vėliau jis buvo kviečiamas pasirodyti vienoje scenoje su Leona Lewis, koncertavo didelėse arenose bei prestižiniame Royal Albert Hall Londone, per 2012-2013 metus surengė daugiau kaip 260 koncertų. Šių metų pradžioje Ryanas Keenas buvo pakviestas pasirodyti vienoje scenoje ir „apšildyti“ brito dainininko Edo Sheerano koncertus Italijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Koncertas įvyks 2015 m. spalio 17 d. 20val. menų fabrike „Loftas“.
Bilietus platina www.bilietupasaulis.lt
Koncertą organizuoja www.medusaconcert.lt

Komentuok: