Koncertai
KONCERTŲ ARCHYVAS

CHRIS NORMAN IR BONEY M (FEAT. MAIZIE WILLIAMS) KONCERTAS

Data: 2016-03-10
Vieta: Kauno Žalgirio arena

Tarptautinės moters dienos proga - išskirtiniai Chriso Normano ir „Boney M“ (feat. Maizie Williams) koncertai

Švyturio arenos logotipas

Šiaulių arena

Žalgirio arenos logotipas

2016 m. Kovo 8 d. 2016 m. Kovo 9 d.

 

2016 m. Kovo 10 d.

 

Bilietai.lt logotipas TicketMarket logotipas
Bilietų pasaulis logotipas
Bilietai.lt logotipas


Chriso Normano ir Boney M koncertai

2016 m. kovo 8 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kovo 9 d. – „Šiaulių“ arenoje ir kovo 10 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje visas moteris su gražia pavasario švente sveikins dvi pasaulinio garso žvaigždės – auksinis „Smokie“ balsas Chrisas Normanas ir viena populiariausių disko grupių pasaulyje - „Boney M“ su pagrindine soliste Maizie Williams priešakyje.

Dviejų legendų pasirodymas taps puikia dovana ne tik dailiosios lyties atstovėms, bet ir visiems muzikos gerbėjams, nes galimybė viename koncerte išgirsti visą puokštę gerai žinomų super hitų pasitaiko ne taip ir dažnai. Su „Smokie“ ir „Boney M“ dainomis išaugo kelios klausytojų kartos, o jų muzika iki šiol geidžiama kone kiekvienos diskotekos šokių aikštelėje. Koncertų metu skambės visiems puikiai žinomi „Smokie“ hitai – „Living Next Door to Alice“, „Needless and Pins“, „Mexican Girl“, „Oh Carol“, „I‘ll Meet You at Midnight“, „Don't Play Your Rock 'N Roll to Me“ bei kitos dainos iš Chriso Normano repertuaro, tuo tarpu „Boney M“ ir Maizie Williams dovanos publikai „Sunny“, „Rasputin“, „Hooray! Hooray! It’s a Holi-Holiday”, „Daddy Cool“, „Rivers of Babylon“ ir kitus populiariausius savo kūrinius.

CHRIS NORMAN

Chrisas Normanas (tikras vardas Christopher Ward Norman) gimė 1950 m. Jungtinės Karalystės Jorkšyro grafystėje, artistų šeimoje. Būdamas dvylikos jis įstojo į Bradfordo berniukų mokyklą, kur sutiko savo bendražygius – būsimus „Smokie” narius Alaną Silsoną ir Terry Uttley.

Pirmųjų grupės pavadinimų buvo daug ir įvairių, tačiau tikroji kūrybinė sėkmė atėjo 1975 m., kai buvo išleistas ilgai brandintas debiutinis grupės „Smokie” albumas „Pass It Around”, sukurtas kartu su garsiais to meto prodiuseriais ir dainų autoriais – Nicky Chinnu ir Mike’u Chapmanu. 1978 m. galima drąsiai vadinti „Smokie” aukso amžiumi – buvo išleistas albumas „The Montreaux Album”, sulaukęs aukščiausių kritikų vertinimų, o Chriso Normano ir Suzie Quatro dueto daina „Stumblin’ in” pateko į amerikietiškojo „Billboard” TOP-10 pozicijas.

Nors 1986 m. Chrisas Normanas paliko „Smokie” ir pradėjo solinę karjerą, jo diskografija išties įspūdinga – išleista virš 50 singlų ir daugiau kaip 30 albumų, pasaulyje parduota daugiau kaip 30 milijonų įrašų. Naujausias dainininko darbas – studijinis albumas „Crossover“ – pasirodė 2015 m. rugsėjį.

BONEY M FEAT. MAIZIE WILLIAMS

„Boney M” – legendinė disko grupė, susikūrusi 1975 metais Vokietijoje (originali grupės sudėtis – Liz Mitchell, Maizie Williams, Marcia Barrett ir Bobby Farrell). Šiemet mininti savo kūrybinės veiklos keturiasdešimtmetį, „Boney M“ iki šiol neprarado savo gerbėjų meilės ir populiarumo – remiantis oficialiais duomenimis, legalių pardavimų tiražas siekia 159 mln. įrašų, o piratinė produkcija viršija 300 mln. kopijų.

„Boney M“ buvo pirmoji užsienio grupė, „pakėlusi geležinę uždangą” ir 1978 metais surengusi 10 koncertų Maskvoje, o jos nariai tapo pirmaisiais užsienio atlikėjais, kuriems buvo leista nufilmuoti savo vaizdo klipą Raudonojoje aikštėje.

„Boney M” yra įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip daugiausia singlų pardavusi Didžiosios Britanijos grupė, o Vakarų Europos kritikai dažnai vadina ją „juodąja ABBA”, nes tik garsusis Švedijos ketvertukas galėjo varžytis su „Boney M” dėl tokio milžiniško populiarumo auksinėje disko muzikos epochoje.

Mika koncerto remėjas Daugirdas

Komentuok: