Koncertai
KONCERTŲ ARCHYVAS

BIKE SHOW MILLENNIUM 2016

Data: 2016-06-04
Vieta: Kauno Nemuno sala

Pirmąjį birželio savaitgalį Kauną drebins „Bike Show Millennium 2016”

Birželio 4 – 5 dienomis Kauno Nemuno saloje vyks tradicinė, jau septyniolikta iš eilės, grandiozinė baikerių fiesta „Bike Show Millennium”.

Bike Show 2016

Bilietų pasaulio logotipas

Šventė prasidės motociklininkų paradu centrinėmis laikinosios sostinės gatvėmis, nuo Kauno pilies į Nemuno salą, kur vyks pagrindinė renginio dalis. Šeštadienį žiūrovai matys kaskadininkų pasirodymus ir ekstremalų šou „Skraidantys automobiliai – Double Twist“, o vakare visų baikerių lauks populiarios lietuviškos grupės ir svečiai iš užsienio – vokiečių industrinio metalo „Rammstein“ tribute komanda iš Italijos – grupė „Engelstein“. Sekmadienį nuo pat ryto prie Kauno „Žalgirio“ arenos šurmuliuos tradicinis „Auto Show“, kasmet stebinantis vis įspūdingesniais eksponatais ir vis didesniu dalyvių bei žiūrovų skaičiumi. Taip pat vyks Kauno ekstremalaus sporto mokyklų pasirodymai bei kvapą gniaužiančios šonaslydžio „Vimota Driftingo pirmenybės“, kurias sudarys treniruotės, kvalifikaciniai ir poriniai važiavimai.

„BIKE SHOW MILLENNIUM 2016“ PROGRAMA

BIRŽELIO 4 D., ŠEŠTADIENIS

SYMFOMANIA

Ši išties unikali merginų komanda susibūrė 2004 m. Kijeve. Grupę sudaro styginių kvartetas, elektrinė arfa, klavišiniai ir mušamieji. Tokio neįprasto instrumentų derinio dėka „Symfomania“ kuria nepakartojamą skambesį, kuriame dominuoja simfoninio roko elementai ir neoklasika. Nuo savo įkūrimo pradžios grupė aktyviai dalyvauja muzikos festivaliuose, pasirodė „Eurovizijos 2005“ konkurso atidarymo koncerte Kijeve, grojo „Formulės 2“ Grand Prix ceremonijoje Maroke bei yra dažna viešnia automobilių sporto šou ir baikerių renginių metu. Merginų koncerto programoje skamba tiek autorinės kompozicijos, tiek „Rainbow“, „Iron Maiden“, „KISS“, „Nightwish“, Ozzy Osbourne‘o, „Rage“, „Judas Priest“ ir kitų sunkiojo roko monstrų kūriniai.

SKRAIDANTYS AUTOMOBILIAI – DOUBLE TWIST

Tarptautinio kaskadininkų šou „Skraidantys automobiliai – Double Twist” metu du automobiliai važinėja gigantiškoje 12 metrų skersmens metalinėje sferoje, jos dydis prilygsta 4 aukštų namui. Programoje pristatomi šuoliai nuo tramplinų motociklu ir automobiliu, apsivertimai, sprogimai, „crash“ triukai, „stunt riding“, akrobatiniai bei kino triukai ir prieš žiūrovų akis tikrai skraidys automobiliai. Kvapą gniaužiančios programos kulminacija – sinchroniškas dviejų automobilių dvigubas apsisukimas ore. Šou „Skraidantys automobiliai – Double Twist“ žvaigždė - Lietuvos ekstremalas Jurijus Risnovskis, kuris 2001 metais pirmasis pasaulyje atliko mirties kilpą automobiliu Vilniuje, tituluotas geriausiu Lietuvos kaskadininku bei laimėjęs „Discovery Channel“ apdovanojimą už geriausią triuką automobiliu.

 

ENGELSTEIN (RAMMSTEIN TRIBUTE BAND)

2005 m. Romoje susibūrusi grupė „Engelstein“ pradžioje tik „žaidė“ savo dievukų, vokiečių industrinio metalo komandos „Rammstein“, kūryba. Tačiau galybė valandų, praleistų repeticijų salėje, aistra muzikai ir noras savo oda patirti tai, ką jaučia tikrieji „Rammstein“ scenoje, netrukus tapo antruoju muzikantų gyvenimu. It du vandens lašai panašūs į originalus, italai „Engelstein“ meistriškai atkuria tą nevaldomą jėgą ir kunkuliuojančią energiją, kuria garsėja kultiniai „Rammstein“. Koncerto metu naudojami ir visi būdingi vokiečių pasirodymams atributai – fejerverkai, vandens patrankos, liepsnosvaidžiai ir kiti specialieji efektai.

BIRŽELIO 5 D., SEKMADIENIS

DRIFTINGO PIRMENYBĖS

„Vimota Driftingo pirmenybės“ – aukščiausios klasės varžybos, kurias sudaro treniruotės, kvalifikaciniai ir poriniai važiavimai. Poriniai „TSUISO“ važiavimai, pasaulyje tarp visų automobilio sporto šakų, pripažinti patys vaizdingiausi žiūrovo akimis. Varžybas 2010 m. sukūrė D1SPORT komanda. Anksčiau jos buvo pavadinimu „D1SPORT Driftingo čempionatas“. Pirmas pasikeitimas įvyko 2014 m., kai čempionatas buvo pervadintas, dėl Lietuvos automobilių sporto federacijos nuostatų, į „Battery dirftingo pirmenybės“. Tais pačiais metais pasikeitė ne tik pavadinimas, bet ir atsirado skirtingų lygų driftingo varžybos: gatvės, Semi Pro ir Pro lygos. Pernai, 2015 m. per penkis etapus, driftingo pirmenybės surinko virš 12 000 žiūrovų. Per metus pasiekė 100 skirtingų, unikalių dalyvių skaičių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ir Australijos. Dažniausiai vieno etapo metų dalyvaudavo 35- 45 pilotai. Naujas pavadinimas „Vimota Driftingo pirmenybės“ 2016 m. įgauna pagreitį ir sparčiai populiarėja, dėl žiūrovų dėmesio.

Lietuvoje Semi Pro lygoje leidžiama dalyviams dalyvauti be saugos lankų, todėl leistinas važiavimas slystant šonu yra iki 100km/h, tokie reikalavimai atsirado dėl saugumo sumetimų. D1SPORT komandos prezidentas Kąstytis Alekna įvedė, nuo 2014 m., padangų apribojimą - Semi Pro lygoje padangų plotis 225, jog sumažinti galingų dalyvių greitį ir sulyginti skirtingų bolidų jėgas. Pavyzdys: pilotų bolidai turintys 700 ag. susilygins su kitų automobilių turinčių mažiau arklio galių, dėl mažo padangų sukibimo. Taip pat, organizatorius įvedė piloto apribojimą - tas pats dalyvis negali dalyvauti kitose lygose. Tai buvo padaryta, kad tas pats pilotas nelaimėtų skirtingose lygose ir būtų daugiau intrigos.

MILLENNIUM AUTO SHOW

Sekmadienį vyks ir tradicinis „Auto Show“, kurio metu bus galima pamatyti naujausias automobilių tiuningo madas ir tendencijas. Parodos metu bus demonstruojami antikvariniai, senoviniai, egzotiški, perdaryti, patobulinti automobiliai, elektromobiliai, kartai, bagiai, motociklai, dviračiai ir kiti technikos bei meno stebuklai. Pamatysite naujausių modelių automobilius ir motociklus.

Komentuok: