Koncertai
KONCERTŲ ARCHYVAS

METŲ KAUNIETĖS ir KLAIPĖDIETĖS apdovanojimai ir didžiausia metų diskoteka su F.R.DAVID, ERUPTION, OPUS ir LOU BEGA

Data: 2017-03-08
Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

2017 m. kovo 8 – 9 d. Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Švyturio“ arenos virs didžiausiomis 80-ojo dešimtmečio šokių aikštelėmis. Tarptautinės moters dienos proga čia savo koncertus surengs net keturios puikiai žinomos disko grupės – F. R. David, britai „Eruption“, austrų komanda „Opus“ bei žavingas vokietis Lou Bega.

Metų kaunietė 2017

Bilietai-lt

Daugelis atlikėjų pasirodys Lietuvoje pirmą kartą, tad grupėms bus puiki galimybė čia atšvęsti ne tik vieną gražiausių pavasario švenčių, bet ir savo premjeras! Taigi visi stipriosios lyties atstovai kovo 8-ąją kviečiami dovanoti savo mylimoms moterims ir glėbius gėlių, ir pačias geriausias emocijas didžiausioje metų diskotekoje!

RICCHI E POVERI

Informacija grupės "Ricchi e Poveri" gerbėjams: "Ricchi e Poveri" su liūdesiu praneša, kad dėl asmeninų priežasčių negalės dalyvauti šiuose koncertuose ir nuoširdžiai atsiprašo visų savo gerbėjų. Vietoje "Ricchi e Poveri" scenoje pasirodys prancūzų pop muzikos legenda F. R. DAVID.

F. R. DAVID

F. R. Davidas, Tunise gimęs žydų kilmės prancūzų dainininkas savo karjerą pradėjo kaip Robert Fitoussi. Būdamas 25-erių metų amžiaus kaip gitaristas dalyvavo grupės „Vangelis“ albumo „Earth“ įrašuose, o kaip vokalistas dainavo grupėse „Le Boots“, „Les Variations“ bei „King Of Hearts“.

1982 m. pasaulio šviesą išvydo bene garsiausias F.R.Davido hitas „Words“, parduotas daugiau kaip 8 mln. kopijų tiražu ir užėmęs antrąją vietą UK Singles Top Chat. Ši daina įėjo į to paties pavadinimo debiutinį atlikėjo albumą, kuriame skamba ir kiti žinomiausi F.R. Davido kūriniai, tokie kaip „Take Me Back“, „Pick Up The Phone“, „Music“ ir kiti.

Viso dainininkas yra išleidęs 6 studijoje įrašytus albumus, 13 singlų ir 6 geriausių dainų rinkinius.

 

ERUPTION

Grupė „Eruption“ susikūrė 1974 m. Londone ir nuo pat pradžių grojo ne tik disko, bet ir soul bei R&B stilių muziką. Vienų gastrolių Vokietijoje metu jie susipažino su garsios „Boney M“ prodiuseriu Franku Farianu, kuris ir priglaudė muzikantus po savo sparnu. Jis pakeitė kolektyvo pavadinimą (pirmasis buvo „Silent Eruption“), patobulino jų įvaizdį ir parinko kitokį repertuarą. Globodama F.Fariano, grupė išleido 3 studijinius albumus, daugiau kaip dešimtį singlų ir užėmė garbingą vietą disko muzikos atlikėjų panteone. Tarp žinomiausių „Eruption“ dainų - „I Can‘t Stand the Rain“, „Cry To Me“ ir be abejo – „One Way Ticket“.

Nepaisant to, kad kolektyvo sudėtis ne kartą keitėsi, tikrasis jo veidas yra charizmatiškoji Precious Wilson, kurią ir matysime koncertų Lietuvoje metu. Jamaikoje gimusi sodraus balso dainininkė dažnai yra kviečiama koncertuoti Anglijos bei Saudo Arabijos karališkųjų šeimų nariams, ne kartą bendradarbiavo ir su tokiais muzikos grandais kaip seras Paulas McCartney, Jamesas Brownas, Little Richardas, Michaelas Boltonas, seras Eltonas Johnas ir kitomis žvaigždėmis.

OPUS

Grupė „Opus“ susibūrė Austrijoje dar 1973 m., tačiau išgarsėjo tik 1985 m., išleidusi visą pasaulį pakerėjusį singlą „Live Is Life“. Neįtikėtino populiarumo sulaukęs hitas ne tik iškart įrašė Austriją į pop muzikos istoriją, bet ir buvo parduotas daugiau kaip 30 milijonų kopijų tiražu. Jau daugiau kaip keturis dešimtmečius gyvuojantis kolektyvas savo biografijoje turi 10 studijinių ir 4 gyvo garso albumus, yra puikioje formoje ir aktyviai koncertuoja.

Jų koncertų metu publika ošia, išgirdusi „Opuspocus“, „Eleven“, „Flyin High“, „Whiteland“, „Gimme Love“ hitus, tačiau kiekvieną kartą pasirodymo pabaigoje atliekamas „Live Is Life“ sukelia tikrą emocijų audrą. Juk neveltui „Live is Life“, net ir praėjus trims dešimtmečiams, internete kasdien perklausomas net 40.000 kartų!


LOU BEGA

Lou Bega (arba David Lubega – toks yra tikrasis atlikėjo vardas) gimė 1975 m. Miunchene (Vokietija) italės ir Ugandos piliečio šeimoje. Savo karjerą pradėjęs kaip reperis, būdamas trylikos Lou Bega kartu su dviem savo draugais įkūrė hiphopo grupę ir išleido albumą. Gyvendamas Majamyje, dainininkas taip susižavėjo Lotynų Amerikos muzika, kad jau pirmasis jo singlas – „Mambo Nr. 5“ akimirksniu tapo populiariu visame pasaulyje ir tvirtai užėmė pirmąsias vietas daugelio Europos šalių grojaraščių lentelėse. Verta paminėti, kad Prancūzijoje „Mambo Nr. 5“ pirmoje vietoje išsilaikė net 20 savaičių – šio rekordo jau daugiau kaip 15 metų taip niekam ir nepavyko pagerinti...

Lou Bega buvo nominuotas „Grammy“ statulėlei, yra laimėjęs dvejus „World Music Awards“ ir dvejus „Echo“ apdovanojimus, „NRJ Music Award“, „Blockbuster Entertainment Award“ bei daugelį kitų. Turo Amerikoje metu dainininkas su gyvo garso grupe pasirodė vienoje scenoje su Cher, aplankydamas 22 didžiausius JAV miestus, o vieno Europos turnė metu atlikėjas surengė 80 koncertų, kuriuose apsilankė per milijoną žiūrovų.
 

Renginį organizuoja „Medusa Concert“, iki metų pabaigos surengsianti Andrew Lloydo Webberio roko operą „Jėzus Kristus Superžvaigždė“ (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje) ir grandiozinį naujametį koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje su trimis geriausiomis pasaulio tribute grupėmis - „The Bootleg Beatles“, „Killer Queen“ ir „ARRIVAL from Sweden“. Kitąmet „Medusa Concert“ pristatys jaunos britų komandos „Blossoms“ koncertą Vilniaus „Lofte“, kultinės grupės „Jethro Tull“ koncertą sostinės koncertų salėje „Compensa“, o balandžio pradžioje – epinės kino juostos „Titanikas“ koncertinį atlikimą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Didžiausia metų diskoteka su F. R. David, „Eruption“, „Opus“ ir Lou Bega vyks:
2017 m. kovo 8 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje (www.bilietupasaulis.lt)
2017 m. kovo 9 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje (www.bilietai.lt)
 

Komentuok: