Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

De Phazz

2019 18 gruodžio @ 19:00 - 22:00 Compensa koncertų salė, Kernavės g. 84
Vilnius, Lietuva
29.00€ – 69.00€
De Phazz 2019

Gruodį Vilniuje koncertuos stilingieji „De Phazz“

Gruodžio 18 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ skambės visada madinga „De Phazz“ kūryba. Jau daugiau nei dvidešimtmetį gyvuojanti grupė yra gerai žinoma nuo Aliaskos iki Katmandu, pardavusi daugiau nei pusę milijono savo įrašų ir savo gerbėjų tarpe jau pelniusi kultinės grupės statusą. Pernai „De Phazz“ išleido savo 15-tąjį studijinį albumą „Black White Mono“ ir yra vadinama vienu geriausių Vokietijos muzikos eksporto „Made In Germany“ pavyzdžiu.

DEstination PHuture jAZZ

1997 m. Vokietijos Heidelberge susikūrusi „De Phazz“ – tai grupė, pakeitusi džiazo sampratą ir sugrąžinusi jį į šokių muzikos klubus, kavines ir barus, kazino bei radijo stočių topus. Grupės kuriamo originalaus skambesio neįmanoma apibrėžti vienu konkrečiu stiliumi, tai visada nauji ir drąsūs eksperimentai, tačiau kritikai vieningai pripažįsta, kad tai stilinga muzika, o „De Phazz“ vadina džiazo gelbėtojais. Be abejo, daugeliui tradicinio džiazo atlikėjų ši pozicija atrodo klaidinga, tačiau milijonai žmonių pasaulyje būtent „De Phazz” dėka išgirdo džiazą ir pradėjo juo domėtis.

Grupės įkūrimo idėja priklauso kompozitoriui ir scenarijų autoriui Pitui Baumgartneriui, iki šio projekto atsiradimo dirbusiam reklamos srityje. Įdomu tai, kad pilnas grupės pavadinimas skamba taip – DEstination PHuture jAZZ arba „kelias į džiazo ateitį“.

Pirmasis grupės albumas „Detunized Gravity“ buvo išleistas 1997 m. ir tapo ryškiu įvykiu Vokietijos muzikos kultūroje. Nuo to laiko „De Phazz“ diskografijoje puikuojasi jau 15 albumų, pelniusių ne vieną „Echo“ (Vokietijos „Grammy“) apdovanojimą, o populiariausi kūriniai įtraukiami į įvairiausius loungemuzikos rinkinius. Gyvo garso grupės koncertai visada garantuoja puikų vokalą, skoningą instrumentinę muziką ir elegantišką reginį. Leidinys „Frankfurter Allgemeine Zeitung” rašo: „De Phazz” kuria geriausią meilės muziką per pastaruosius 50 metų. Bliuzo tragizmas, džiazo gaivališkumas, džiaugsmu trykštantis svingas, afrikietiškas okultizmas, lotynų ritmų erotika, jausmingumas ir gero seno hito ironija – visa tai yra „De Phazz“.

  • Comments

Informacija

Data:
2019 18 gruodžio
Laikas:
19:00 - 22:00
Kaina:
29.00€ – 69.00€
Renginys kategorijos:
,
Renginys žymos:
, , , ,
Interneto svetainė:
http://bit.ly/DEPHAZZ_bilietai

Organizatorius

Medusa Concert
El. paštas:
info@medusaconcert.lt
Interneto svetainė:
www.medusaconcert.lt

Vieta

Compensa koncertų salė
Kernavės g. 84
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Phone:
+37067772699
Website:
http://www.compensakoncertusale.lt