Atlikėja Beatrich pasirodys elektroninės šokių muzikos festivalyje „Medusa Music Festival“ Kaune

Balandžio 14 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyksiančiame naujame elektroninės šokių muzikos festivalyje „Medusa Music Festival“ pasirodys hito „Superstar“ atlikėja Beatrich

Jaunoji žvaigždė koncertuos vienoje scenoje su populiariausiais šių laikų pasaulinio masto didžėjais – Jonu Blue, Sigala, Martinu Jensenu, Buraku Yeteriu ir duetu „Filatov & Karas“. Kaip rašoma organizatorių pranešime spaudai, kiekvienas iš šių atlikėjų „Spotify“, „Youtube“ ir kitose interneto platformose yra surinkęs šimtus milijonų perklausų ir turi daug gerbėjų Lietuvoje, tad didžiulė „Žalgirio“ arena vienam vakarui virs moderniu naktiniu klubu su pačia geriausia elektronine šokių muzika.

Beatrich

Dainininkė Beatrich (tikras atlikėjos vardas – Beatričė Pundžiūtė) – jauna ir talentinga atlikėja iš Vakarų Lietuvos, išgarsėjusi pernai su savo hitu „Superstar“, šiuo metu „Youtube“ interneto platformoje turinčiu beveik 10 mln. peržiūrų. Gimusi medikų šeimoje, ji dar darželyje dainavo mažame ansamblyje, o mokykloje šiek tiek grojo ir dainavo kantri muzikos grupėje. Vėliau sekė albumas su „Radistais“, albumas su HIDDN, atlikėja bendradarbiauja su „Warner Music“ ir šiemet yra pelniusi net dvi statulėles MAMA apdovanojimuose – „Metų proveržio“ ir „Metų dainos“ kategorijose. Pats naujausias Beatrich kūrinys „Everything You Say“ pasirodė vos prieš keletą savaičių ir „Youtube“ platformoje jau turi daugiau kaip pusantro milijono peržiūrų.