Jau šį penktadienį Vilniuje koncertuos britų duetas „Hurts“

Vos už poros dienų, lapkričio 10 d., į Vilniaus koncertų salę „Compensa“ susirinks patys ištikimiausi stilingo britų elektroninės muzikos dueto „Hurts“ gerbėjai.

Penktąjį kartą mūsų šalyje koncertuosianti grupė šį sykį pristato savo naujausią albumą „Desire“, tačiau tradiciškai neapsieis be populiariausių savo kūrinių. Kaskart nustebinantys iki smulkmenų apgalvotais scenografiniais sprendimais, šį kartą „Hurts“ taip pat žada įspūdingą teatralizuotą pasirodymą.

Į Vilnių grupė atvyks penktadienį ryte, kartu su 35 žmonių komanda atkeliauja ir visa koncertui reikalinga garso bei apšvietimo technika. Jau tapo įprasta, jog būtent ši grupė į turą vežasi ir visą savo virtuvę, tad organizatorių prašoma pasirūpinti tinkama erdve maistui gaminti bei erdviu valgomuoju. Anksčiau stebindavę keistais pageidavimais (ne kartą buvo prašoma ant persirengimo kambarių sienų iškabinti pasaulinio garso modelių portretus, vėliau sąrašas pasipildė storų vyrų su glaudėmis nuotraukomis į pritariančiųjų vokalisčių kambarius), šį kartą nieko ypač keisto nebereikia, išskyrus ypatingą „Hurts“ tradiciją – didelį glėbį baltų ilgų rožių.

Koncertą pradės vilniečių grupė „Deeper Upper“, kuri, aplenkusi daugiau kaip 20 kitų pretendentų iš skirtingų šalių, buvo atrinkta pasirodyti vienoje scenoje su „Hurts“ Latvijoje ir Lietuvoje.

„Deeper Upper“ – vilniečių „synth pop“ bei „indie rock“ žanrų muzikos atlikėjai, išsiskiriantis savo kūryboje ryškiais, daugiasluoksniais sintezatoriais ir nostalgiškomis bei energingomis vokalo melodijomis.

Praėjusiais metais debiutinį albumą „Mirrors“ išleidusių „Deeper Upper“ vardą buvo galima matyti beveik kiekviename muzikos kritikų bei klausytojų sudarinėjamame top 10-uke. Šiemet grupė grįžo su nauju singlu „Summer We Lost“, kuris jau pirmąją savaitę tapo grojamiausiu kūriniu LRT Opus radijo stotyje.

Nors „Deeper Upper“ debiutinis albumas pasirodė tik pernai, grupė nėra naujokai scenoje, nes kuria ir koncertuoja jau nuo 2010-ųjų. Apšildančiosios grupės vaidmuo jiems patikimas taip pat ne pirmą kartą. 2013-aisais „Deeper Upper“ dalinosi scena su tuo metu pasaulyje išgarsėjusius estais „Ewert and The Two Dragons“, 2015-aisiais su britais „Glass Animals“, o pernai jie apšildė savo pačių dievukus „The Temper Trap“.