Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

ANDRIUS MAMONTOVAS – KERNAVĖ

6 liepos 20:30 23:00


Andrius_Mamontovas_Kernave

INFORMACIJA ATVYKSTANTIEMS Į KONCERTĄ

Dėl galimų transporto kamščių ir riboto parkavimo galimybių kviečiame žiūrovus į renginį atvykti anksčiau. Vartai atkeliami jau nuo 18:00 val. Prašome gerbti vieni kitus ir nereikalingus daiktus tokius kaip: skėčiai, maisto paketai, gėrimai ir pan. prašome palikti saugiai namuose arba automobilyje. Lietuvoje blogo oro nebūna – būna tik neteisingai pasirinkta apranga ! Su savimi PRIVALOMA turėti – GERĄ NUOTAIKĄ! Vėliavos ir kt. tautinė atributika pageidautina.Pagal galimybę rekomenduojame turėti: Galimybių pasą arba greitąjį antigenų testą, kaukes ir apsauginius rūbus nuo lietaus (skėtį įsinešti į renginį draudžiama !). Prie įėjimo veiks kasa kur bus galima įsigyti bilietus, o pageidaujantys galės įsigyti greitajį antigeno testą (kaina 4 eur).

INFORMACIJA ATVYKSTANTIEMS Į KONCERTĄ

Liepos 6-ąją, kai viso pasaulio lietuviai renkasi giedoti „Tautišką giesmę”, vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Kernavėje – Andrius Mamontovas surengs savo koncertą. Kviečiame visus į legendomis apipintą senąją sostinę – turbūt nerasime geresnės vietos ir progos kartu pajausti mūsų tautos vienybę ir stiprybę, meilę Lietuvai ir muzikai. 

Taip pat raginame visus žiūrovus atsinešti vėliavas ir įsiamžinti nuotraukoje ant Aukuro kalno.

Koncerte skambės populiariausios A. Mamontovo dainos, o taip pat  ir naujausi kūriniai iš šią vasarą pasirodysiančio albumo „Paleisk”. Pasak atlikėjo, kadangi jis gimė pandemijos piko metu, natūralu, jog jame atsispindės tos nuotaikos, kurios šiuo laikmečiu vyravo visuomenėje.

„Karantinas pakeitė viso pasaulio žmonių gyvenimą. Aš – ne išimtis. Išnaudojau šį „užsidarymą“ kurdamas ir įrašinėdamas muziką, tačiau nuo viso pasaulio neužsidarysi. Jutau visuomenės nerimą, baimę, neužtikrintumą – tiek dėl artimųjų, tiek ir dėl savęs. Taigi, šios egzistencinės nuotaikos juntamos ir naujajame mano albume“, – sako Andrius Mamontovas.

Tiesa, atlikėjas pabrėžė, jog albumas jokiu būdu nebus niūrus. „Jame žmonės galės atpažinti savo pastarųjų metų nuotaikas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų sunku, kiekviename slogiame žingsnyje yra dalelė vilties. Todėl šis albumas – apie neužtikrintumą, praeities šešėlius ir diskoteką, kurios visi pasiilgome“, – pridūrė muzikantas.

Organizatoriai primena, kad parduodamų bilietų skaičius yra ribotas, tad žiūrovai raginami paskubėti įsigyti bilietus už geriausią kainą.