Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Andrius Mamontovas

2020 27 rugpjūčio 19:30 - 21:30 Pažaislio vienuolynas, T. Masiulio g. 31
Kaunas, 52359
€33 – €69
Andrius Mamontovas

Išskirtinis Andriaus Mamontovo koncertas Pažaislio vienuolyno kieme

Rugpjūčio 27 d. vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų Andrius Mamontovas surengs savo koncertą Pažaislio vienuolyno kieme. Tai išties išskirtinė galimybė išgirsti mūsų visų mėgstamus kūrinius užburiančioje Pažaislio aplinkoje, juolab, kad šis koncertas bus vienintelis A. Mamontovo pasirodymas Kaune šiais metais. „Tokios unikalios vietos, kaip Pažaislio vienuolynas, visada suteikia renginiams ypatingo žavesio. Be galo laukiu šio koncerto“, – dalinasi savo mintinis Andrius.

Koncerte skambės populiariausios A. Mamontovo dainos, o taip pat labai tikėtina, kad išgirsim ir naujausius kūrinius iš šiemet išleisto albumo “Perlai ir Sakuros”. Po penkerių metų pertraukos pasirodęs egzistencinis ir filosofinis albumas talpina visas per praėjusį dešimtmetį kauptas dainininko mintis, asmeninius išgyvenimus, pasikeitimus ir savirefleksiją, suteikia šviesos ir stiprybės.

Organizatoriai primena, kad į koncertą parduodamų bilietų skaičius yra ribotas. Visos vietos sėdimos ir tarp kėdžių numatyti saugūs atstumai.

Andrius Mamontovas poster Pazaislis
  • Comments

Informacija

Data:
2020 27 rugpjūčio
Laikas:
19:30 - 21:30
Kaina:
€33 – €69
Renginys kategorijos:
,
Renginys žymos:
,

Organizatorius

Medusa Concert
El. paštas:
info@medusaconcert.lt
Interneto svetainė:
www.medusaconcert.lt

Vieta

Pažaislio vienuolynas
T. Masiulio g. 31
Kaunas, 52359
+ Google žemėlapis
Website:
https://www.pazaislis.org/