Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

BIKE SHOW KAUNAS 2020

2020 29 rugpjūčio 10:00 - 20:00 Kauno Rotušės aikštė, Kaunas, Lietuva
Nemokama
BIKE_SHOW_2020

Tradicinis „Bike Show“ drebins Kauną rugpjūčio 29d.

Didžiausia Baltijos šalyse baikerių šventė – „Bike Show“ – griaudės Kaune paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 29 d. Šiemet jau dvidešimt pirmąjį gimtadienį skaičiuojanti motociklininkų fiesta kasmet suburia stipriausius vyrus ir kiečiausias moteris, kurių meilė plieniniams žirgams – beribė.

Kaip ir pastaruosius keletą metų, šį kartą „Bike Show“ vyks pačioje Kauno širdyje, Rotušės aikštėje. Iš čia startuos įspūdingas motociklininkų paradas, čia pat vyks koncertai ir kitos atrakcijos. Matysime ekstremalaus BMX dviratininkų šou, kurį surengs komanda iš Latvijos „Green Trial“. Jau dešimtmetį gyvuojanti sportininkų grupė yra surengusi virš 600 pasirodymų Baltijos šalyse, ją sudaro vieni geriausių savo srityje atletai, tad kvapą gniaužiančių triukų bus apstu.

Baikeriams koncertuos smagi trijulė iš Latvijos „3LiveProject“, Lietuvos indie roko muzikos vėliavnešiai „Colours of Bubbles“ bei svečiai iš Vengrijos – „Guns N‘ Roses“ tribute grupė „Dust N‘ Bones“. Jau daugiau kaip 15 metų gyvuojanti grupė savo repertuarą yra sudariusi iš geriausių „Guns N‘ Roses“ kūrinių, sukurtų auksiniu sunkiojo roko monstrų laikais (1986 – 1993). „Dust N‘ Bones“ yra aplankę daugiau kaip 13 šalių, yra nuolat kviečiami į geriausius Europos klubus, tokius kaip „Planet Music“ (Viena, Austrija), „Live Club“ (Milanas, Italija), „Sin City“ (Atėnai, Graikija), „Barba Negra Music Club“ (Budapeštas, Vengrija), koncertavo tokiuose festivaliuose kaip „Sziget“ (Vengrija), „Donauinsel Festival“ (Austrija) ir kituose.

Tą pačią dieną Kaune vyks ir Aviacijos šventė, tad pramogų užteks visiems ir kiekvienam!

  • Comments

Informacija

Data:
2020 29 rugpjūčio
Laikas:
10:00 - 20:00
Kaina:
Nemokama
Renginys kategorijos:
, ,
Renginys žymos:
, , , ,

Vieta

Kauno Rotušės aikštė
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis