Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

(Atšauktas) Koncertas MAMOS DIENAI | KAUNAS


2021 1 gegužės
19:0021:00

 

Informuojame, kad renginys Koncertas MAMOS DIENAI | KAUNAS, kuris turėjo įvykti gegužės 1 d. Kaune, neįvyks.

Pirkę bilietus BILIETAI.LT kasose arba internetu ir atsiskaitę LUMINOR NORDEA banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus apmokėjusiems per LUMINOR NORDEA) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2021 m. gegužės 4 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

Gražiausių melodijų pynė – Mamai

Balandžio 29 d. Kauno „Žalgirio” arenoje ir gegužės 2 d. Klaipėdos „Švyturio” arenoje vyks didieji Mamos dienai skirti koncertai. Tradiciškai pirmąjį gegužės savaitgalį švenčiama graži pavasario šventė yra persmelkta šilumos ir meilės, kai kiekvienas norime stipriai apkabinti savo mamą, ištarti jai pačius gražiausius žodžius, dovanoti gėles ir gražiausias dainas!

Įspūdinguose dviejų dalių koncertuose gražiausią melodijų puokštę mylimoms Mamoms dovanos žymiausi Lietuvos scenos riteriai ir damos Kastytis Kerbedis, Ovidijus Vyšniauskas, Kostas Smoriginas, Irena Starošaitė, Simonas Donskovas, Romas Dambrauskas, Rytis Cicinas su „Rokada“, Ona Kolobovaitė, Vaida Genytė, Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas, Jūratė Miliauskaitė ir „Saulės vaikai“. Scenoje muzikinį audinį pins ir atlikėjams akomponuos Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir jo žavios šokėjos, o šventiniams koncertams vadovaus ir juos ves publikos numylėtiniai Irūna Puzaraitė – Čepononienė ir Marius Jampolskis.

Pradžiuginkite savo mamas, močiutes ir padovanokite Joms gerą nuotaiką ir nepamirštamas emocijas!

Mamos dienos koncertas

 

 

Informacija

Data:
1 gegužės
Laikas:
19:00 – 21:00
Kaina:
€23.00 – €63.00
Renginys kategorijos:
,
Renginys žymos:
, , , ,
Interneto svetainė:
http://bit.ly/Koncertas-Mamos-dienai-Kaunas

Organizatorius

Medusa Concert
El. paštas:
info@medusaconcert.lt
Interneto svetainė:
www.medusaconcert.lt

Žalgirio arena

Karaliaus Mindaugo pr. 50

Kaunas,

Lietuva

+ Google žemėlapis

+370 37 354 403

https://zalgirioarena.lt