Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Naujametinis Andriaus Mamontovo koncertas

2021 31 gruodžio 21:00 23:30

30€ – 80€


Organizatorius pasiekė prastos žinios iš Didžiosios Britanijos – projekto „Someone Like You – The Adele Songbook“ solistei Katie Markham vakar buvo nustatytas koronavirusas, tad planuotas jos pasirodymas gruodžio 31 d. Palangoje neįvyks. Atlikėja labai liūdi, nes šis koncertas buvo ilgai lauktas ir jam buvo daug ruoštasi. Projektas „Someone Like You – The Adele Songbook“ tikisi susitikti su savo žiūrovais pagerėjus pandeminei situacijai pasaulyje.

Užtat mūsų laukia išskirtinė galimybė stebuklingą Naujųjų metų vakarą praleisti kartu Andriumi Mamontovu ir jo grupe! Atlikėjas maloniai sutiko pagelbėti organizatoriams ir surengti Naujametinį koncertą, kuriame skambės geriausi „Foje“ kūriniai ir žinomiausios A. Mamontovo dainos, kurių žodžius mokame mintinai, o jų prasmę jaučiame visa širdimi  – tai „Laužo šviesa“, „Kitoks pasaulis“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Meilės nebus per daug“ ir daugybė kitų.

Visi įsigyti bilietai į gruodžio 31 d. koncertą Palangoje galioja, jų keisti nereikia. Jei vis dėlto nusprendėte, kad Jums renginio pakeitimas netinka, maloniai prašome iki gruodžio 31 d. 12 val. kreiptis el. paštu pagalba@kakava.lt. Pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą per dvi savaites po prašymo gavimo.

Organizatoriai labai apgailestauja dėl susiklosčiusios situacijos ir linki visiems gerų Naujųjų metų!

Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43
Palanga, LT-00135 Lietuva
+ Google žemėlapis
https://www.palangosks.lt/